Підписатися на RSS

«Вище! Швидше! Сильніше!»

«Вище! Швидше! Сильніше!»

/Files/photogallery/732/Изображение 025.jpg «Вище! Швидше! Сильніше!» - під таким девізом з 7 по 11 вересня в Рідківській загальноосвітній школі пройшов тиждень фізичної культури і спорту.

Здоров’я – це найцінніший скарб для людини, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Щоб залучити до участі у Тижні якомога більше учнів, було розроблено цікавий план виховних заходів.

/Files/photogallery/732/IMG_20150911_124823.jpg Під час проведення тижня робота вчителів фізичної культури і класних керівників була спрямована на виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя, поглиблення базових знань з питань культури здорового способу життя і спорту, залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; виховання сміливості, наполегливості, витримки, виявлення кращих спортсменів школи.

Усі класи взяли участь у конкурсі на кращу стінгазету «Фізкультура – це життя». Цікавим виявилось анкетування серед учнів та вчителів на перевірку знань та ерудованості на тему олімпійських видів спорту. А який же спортивний тиждень без змагань: спортивна естафета між 5 і 6 класами, «Веселі старти» у початковій школі, футбол між хлопцями 7-9 класів. Був проведений товариський турнір з футболу у Гранівській ЗОШ, де прийняли участь команди Рідківської ЗОШ, Гранівської ЗОШ і Теслугівської ЗОШ. Радісні, з піднесеним настроєм прибігали діти зі стадіону, адже перемогла дружба.

Спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду надзвичайно цікавий навчальний рік.

Вчитель фізичної культури Гуцманюк О.І.
Кiлькiсть переглядiв: 277

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.