Підписатися на RSS

Принцип толерантності

Принцип толерантності

/Files/photogallery/732/IMG_7134.JPG Прощати, бути стриманими і милосердними, рахуватися з поглядами та думками інших, відкривати їм душу, спілкуватись на основі співрозуміння і доброзичливості – так важливо в нашому житті сьогодні. А щоб навчитися дотримуватись цього з учнями 7 класу було проведено ток-шоу до дня толерантності на тему: «Принцип толерантності».

Аналізуючи сценку, героїнею якої була дівчинка на ім'я Любов, учні класу поділились на сектори, кожен з яких відстоював власну точку зору,

Із захопленням учні школи дивились уривок відомої казки «Червона диво-квітка».

Подорож по країнах та зустріч з іноземцями переконали при сутніх у тому, що потрібно з повагою ставитись до різних культур, націй, народів. Толерантність перетворилася на велику проблему всього світу, навіть у тих країнах, які вважаються вільними, демократичними. Агресія серед дорослих , серед підлітків стала нормальним явищем у нашому суспільстві, з нею потрібно боротися.

Підводячи підсумки шоу присутні побачили, що у наших учнів різні точки зору,а значить, свої думки, почуття, погляди на життя, але потрібно приймати як факт інших людей з їхніми ідеями, діяльністю, способом життя, це означає визнавати, що всі ми різні та поважати тих, хто не схожий на нас.

Вкінці свята діти потиснули один одному руки в знак того, що будуть толерантно ставитись один до одного.

Класний керівник 7 класу Гнаповська М.В.
Кiлькiсть переглядiв: 385

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.