Підписатися на RSS

«ПТАХІВ ЗАКЛИКАЄМ ДО РІДНОГО КРАЮ»

«ПТАХІВ ЗАКЛИКАЄМ ДО РІДНОГО КРАЮ»

Прилетіли гості

Сіли на помості,
Без сокири і лопати
Поробили собі хати.
Здогадались дітлахи?

Ну звичайно це птахи.


/Files/photogallery/732/Фото0132.jpg Пташки – наші найменші друзі і невід’ємна частинка природи. Вони прикрашають діброви і сади, тішать нас своїм чарівним співом. Їх весела дзвінка пісня , яскраве забарвлення оживляють природу і звеселяють наші серця, додають нам бадьорості і радості.


/Files/photogallery/732/Фото0128.jpg Ми любимо наших пернатих друзів. Вони дорогі нам як незамінні помічники в боротьбі за врожай, вірні союзники в знищенні шкідників.
1 квітня – Міжнародний день птахів. Починаючи з 1923 року це свято стало уже традиційним і святкується у всіх школах України. Ось і учні Рідківської школи вирішили зустріти наших голосистих друзів. Учні 7 класу разом із класним керівником, І. Борецькою, підготували і провели свято під назвою «Птахів закликаєм до рідного краю». Між дітьми були проведені конкурси та вікторини, які допомогли визначити, який клас знає про своїх пернатих друзів найбільше. Усі класи брали активну участь у конкурсах, але найкращими виявилися учні 5 класу. Діти із захопленням відгадували загадки, відповідали на цікаві питання про птахів, доповнювали речення. Надзвичайно уважно усі присутні слухали нові та неймовірні факти про птахів, які ще довго обговорювали по закінченню свята. Також діти поділилися прикметами і повір’ями, що так чи інакше пов’язані з птахами. Отож, змайструйте шпаківні – і птахи щиро віддячать вам за допомогу, знищуючи шкідників. Ніколи не руйнуйте гнізд – і їхній спів буде звеселяти вас завжди. Охороняйте і дбайливо ставтесь до братів наших менших! І пам’ятайте: найдорожче для пташки-воля.

Педагог-організатор Мельничук А.С.
Кiлькiсть переглядiв: 221

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.