Підписатися на RSS

Свято для найдорожчих людей на світі

Свято для найдорожчих людей на світі

У травні, коли природа-мати виряджає свою доню-землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, до нас приходить найсвятіше свято – День Матері.

Якби зібрати всі слова землі, і тоді б ми не змогли висловити найріднішій людині слова безмежної вдячності. Залишається лише в один голос попросити для неньки, щоб дні трояндами цвіли, і щоб Всевишній дав нашим ненькам здоров’я і зберіг їх на многії літа для нас.

Напередодні Дня Матері в Рідківській загальноосвітній школі І- ІІ ст.. відбулось свято . Учні початкових класів разом із класним керівником 3 класу, Матвійчук О.А., підготували насичену й цікаву програму заходу. Діти декламували вірші – привітання, співали пісні про мам та бабусь - найдорожчих людей на світі. Кульмінацією свята стало театралізоване читання вірша «Сповідь сина» який озвучив учень 3 класу Кімеєв Володимир та розігрування сценки «Розмова про маму» учнями 2-3 класів.

"Ми щасливі, що можемо так висловити свою повагу і любов до наших найрідніших людей! " - поділились враженнями від свята учні. Однак добре було б, щоб наша допомога дорослим не обмежувалась лише святами, - підкреслили діти.

А на закінчення свята всі діти разом склали вірш про маму і заспівали пісню «Щастя і добра на многії літа».

Вчитель початкових класів Пакуш Н.В.
Кiлькiсть переглядiв: 291

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.