Підписатися на RSS

«Прощавай, Букварику!»

«Прощавай, Букварику!»

/Files/photogallery/732/IMG_5616.JPG Буквар – це перша книга, з якою ознайомлюються і яку вивчають учні першого класу. Через нього засвоюють перші букви, склади, слова, ідеї, формують ідеали, ціннісні орієнтири, які потім у реальному житті стають принципами буття особистості. Із буквариком вони крокують із вересня і доти, аж поки не вивчать останньої літери. Та приходить час, коли пора із ним прощатися і вивчати інші книги.

/Files/photogallery/732/IMG_5618.JPG Свято прощання із Букварем відбулося в ці весняні, сонячні дні і у нашій школі, яке організувала та провела класний керівник 1 класу Литвин Валентина Богданівна. На ньому були присутні батьки, вчителі, учні школи і інші гості.

У святково прибраному і затишному класі, під звук фанфар,розпочалося свято «Прощавай, Букварику!» Вели його двоє ведучих, учні 5 класу: Якимчук А. і Бойко Н. Господиня Азбука розгубила своїх дітей –літер, а маленькі першокласники, переодягнувшись в казкових героїв, допомогли їй позбирати їх. Вони із задоволенням розгорнули на сцені казкове дійство. Були тут : Дощик і Хмаринка, Півник і Лисичка, Мишка і Котик, Колобок, Зайчик, Ведмедик, Їжачок, Червона Шапочка, Дюймовочка, Івасик Телесик, Гриб Боровик, Метелик. Діти чітко і виразно розказували вірші та приносили загублені літери у вигляді хмаринок. Азбука радо їх зустрічала і щиро дякувала за допомогу. Також на свято завітали чотири пори року: Весна, Літо, Осінь, Зима. Весна прийшла не сама, а привела із собою чарівні квіти: Фіалку, Ромашку і Айстру. Всі вони допомагали Азбуці збирати букви. Нарешті на свято завітав сам Буквар і вручив дітям дипломи за першу прочитану книгу. Всі отримали нагороди, були дуже задоволені і раді, на їхніх обличчях сяяла посмішка щастя. На закінчення учні подякували Букварю за велику науку, заспівали пісеньку. А він ще в свою чергу познайомив їх із новими книгами Читанкою і Українською мовою, які прийшли познайомитися з новими учнями і сповістити їм, що далі вони поведуть їх Країною Знань. В кінці свята директор школи Ремесник Олег Петрович привітав першокласників із закінченням вивчення букварика і побажав їм успіхів у навчанні та здійсненні їхніх мрій.

Усі присутні в залі були дуже задоволенні, отримали від побаченого гарний настрій, хороші емоції.

Вчитель Рідківської ЗОШ Чернюк М.І.
Кiлькiсть переглядiв: 195

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.