Підписатися на RSS

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи

/Files/photogallery/732/IMG_7139.JPG Нехай ніхто не половинить,

Твоїх земель не розтина,

Бо ти єдина, Україно,

Бо ти на всіх у нас одна.

13 листопада 2014р. Президент України Петро Олексійович Порошенко підписав указ про відзначення щорічно 21 листопада Дня Гідності та Свободи. Саме сьогодні, в цей час, ми маємо, як ніколи, проявити свою любов до рідної України. Зараз нашій країні потрібно бути єдиною та згуртованою. Адже скільки синів та дочок України уже полягло, а скільки й досі захищають та відвойовують кордони нашої держави, борються за її єдність та цілісність.

/Files/photogallery/732/IMG_7146.JPG Ось саме це і намагалися донести до всіх присутніх учні 8 класу Рідківської школи І-ІІ ст.на загальношкільній виховній годині, присвяченій Дню Гідності та Свободи, яку підготували разом із класним керівником Іванною Борецькою. Діти декламували чудові вірші про Україну та її захисників. Учням школи була представлена фото –презентація про те , який шлях пройшла наша країна з 1991 по 2015рр. Також усі присутні були розчулені до сліз від перегляду відео «Герої не вмирають», присвяченого Небесній Сотні. Хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв Євромайдану та воїнів, що полягли у боротьбі за свободу та цілісність нашої держави на сході України. Закінчилася виховна година переглядом відео «Це моя Україна», в якому діти мали змогу побачити усі найкрасивіші місця нашої Батьківщини.

Україна – це отча земля, рідний край, де ми народились. Ми завжди повинні пам’ятати про це. Отож, любімо Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що вона наша.

педагог- організатор Альона Мельничук
Кiлькiсть переглядiв: 308

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.