Підписатися на RSS

І пролунав останній дзвінок

І пролунав останній дзвінок

/Files/photogallery/732/IMG_6837.JPG Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.

Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому йти в школу в другий, третій і так далі клас, радіють цьому довгоочікуваному дню. Три місяці свободи від суворого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних. На три довгих місяці можна забути про парти, вчителів і зубріння.

Хтось відправиться подорожувати, хтось проведе літо у бабусь та дідусів, а хтось залишиться в селі, але все одно вільним, як травневий вітер. Можна займатися улюбленими справами, не думаючи про час.

Але для деяких закінчення шкільного року пов'язано не тільки з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями … Для тих, хто цього року закінчує школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони начебто і не зовсім дорослі ще, але вже й не діти. Попереду ще море тривоги у вигляді випускних та вступних іспитів.

Свято Останнього дзвінка пройшло і у стінах Рідківської школи. Діти із нетерпінням чекали цього дня і ось нарешті він настав. Привітати дітей із закінченням навчального року прийшли сільський голова Л. Войтишин, батьки та гості. Директор О. Ремесник вручив дітям грамоти за хороші успіхи у навчанні та активну участь у культурно – масовому житті школи. Також нагородив похвальним листом учня 3 класу Кімеєва Володимира за відмінні успіхи у навчанні. Випускники подякували вчителям та батькам, а першокласники перейняли естафету в шкільне життя. Жартівливі сценки, пісні та вірші – усе про школу. І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

заступник директора з навчально-виховної роботи Валентина Литвин
Кiлькiсть переглядiв: 373

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.