Повернутися до звичайного режиму

РІДКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІ СТУПЕНІВ Радивилівської районної ради Рівненської областіРаді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

Раді вітати Вас на сайті Рідківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів!

Наша адреса:

індекс 35515

Рідківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів,

село Рідків вул. Набережна, 7 , Рівнеська область, Радивилівський район

тел. (0988311900)

e-mail:ridkiv_shk@ukr.netДень вишиванки

/Files/photogallery/732/IMG_7671.JPG

/Files/photogallery/732/IMG_7678.JPG

Я любив вас усіх, та найбільше любив Україну !

/Files/images/IMG_5369.JPG У Рідківській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся мітинг-реквієм з нагоди відкриття меморіальної дошки Нечипоруку Андрію Дмитровичу. Слід замітити, що дата відкриття співпала саме з днем його народження, 18 лютого Андрію виповнилося б 34 роки. Нечипорук Андрій Дмитрович народився 18.02.1981 року в селі Рідків. З 1987 по 1996 навчався в Рідківській загальноосвітній школі. Був хорошим учнем: добросовісним, чуйним, відповідальним. По закінченню школи проходив військову строкову службу у прикордонних військах української армії. Після армії одружився, виховував двох неповнолітніх доньок: Любу та Марійку. Коли прийшов час захищати незалежність та цілісність України, він в числі перших був мобілізований до лав Української армії та відправлений на захист східних кордонів нашої держави, де 22 травня під містом Волноваха Донецької області героїчно загинув від пострілу в серце.

/Files/images/IMG_5319.JPG Урочистості розпочалися виконанням державного гімну України. Із промовою перед громадськістю виступив народний депутат України Дехтярчук О.В.Під час

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

ва

Дата останньої зміни 14 Лютого 2018

Цей сайт безкоштовний!